Молочниця

Доброго дня! Я майже 6 місяців вагітна, весь цей час мою вагітність супроводжує молочниця. Лікар, в якого я стою на обліку, назначає мені лікавання, я все сумлінно виконую, але через 2 - 3 тижні молочниця повертається. Що з цим робити і чи можна її повністю вилікувати?

Ответы врачей 2

Крючков Константин Юрьевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, б-р Ивана Лепсе, 65 Клиника ISIDA
Телефон: 0 800 60 80 80 тел.: +38 (044) 455 88 11
Доброго дня! Гриби роду Кандида, які викликають молочницю, є представниками умовно патогенної флори людини. Тобто вони присутні на тілі людини, не викликаючи ніяких захворювань. Але, вагітність супроводжується зниженням імунітету. Захисні сили організму зменшуються, кількість грибів збільшується, виникають симптоми захворювання. На жаль ця проблема супроводжує багатьох вагітних жінок. Продовжуйте приймати ті ліки, які виписала вам лікар.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! При вагітності спостерігається фізіологічне падіння імунітету, тому не дивно, що кандидоз (молочниця) загострюється. Періодичне лікування - це все, що можна зробити.