makss | 2014-06-28 17:43:09

Прищ на члене

Доброго дня. 3-4 місяця назад появився на половому органі білий прищ, до лікаря не звиртався. я його прижигав спиртом та зеленкою врешті решт його видушив. Але ось декілька днів назад знову появився на половому органі білий прищ майже на тому самому місці. Але він уже не один а їх двоє (прищів другий ще не набрався певною рідиною. Він поки не безпокоїть але коли торкаєшся то є деякий дискомфорт. Допоможіть будь-ласка.

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
В подавляющем большинстве случаев, заочные советы при высыпаниях в этой зоне могут только навредить. Не занимайтесь самолечением, покажитесь доктору.