serra | 2014-07-02 13:03:58

Дякую!

Доброго дня! Скоріше за усе це дійсно кандидоз (молочниця), що перед менструацією має здатність загострюватися. Раджу Вам прийняти препарат флуконазола 150 (дифлюзол або дифлюкан, або ін.) внутрішньо 1 раз. В перший день місячних прийом можна повторити. Якщо після закінчення місячних симптоматика збережеться, тоді зовні статеві органи можна змащувати клотримазоловим кремом, а вагінально взяти клотримазолові свічі (або інші з протигрибковою дією). А з препаратими які я приймаю вони поєднюються? Дякую!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Так.