malenka-rusja | 2014-07-15 14:12:12

Особиста

Доброго дня! У мене молочниця лікуюся Фуцис 150 мг (4 таблетки, по одній в тиждень) прочитала на одному форумі що статевому партнерові теж бажано лікуватися, купила мазь Клотримазол (зранку і ввечері мастить на голівку члена). Скажіть будь ласка можна займатися сексом при лікуванні, чи ні? І чи вилікує Фуцис молочницю, або можливо краще свічки Ливарол?

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго ранку! Лікування молочниці має бути комплексним. Вам, крім Фуциса, потрібно місцево поставити ліварол або клотримазолові свічі, статевому партнеру Фуцис можна випити один раз та використовувати клотримазоловий крем на голівку статевого члену. Сексом можна займатися тільки в презервативі.