Lileja | 2014-07-16 13:03:35

Збій місячних

Доброго дня! Моїй дочці 14,5 років, місячні почалися рівно у 14р. Та от уже 3 міс. як їх немає. Яраз в той час у дитини був досить сильний стрес(арешт батька, переселення з Криму, переїзди і т.д.). Чи міг збій такий відбутися через нестабільність емоційну? Чи потрібно терміново звертатися до лікаря? Дякую

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Підлітки є емоційно вразливими, тому стрес однозначно відіграв певну роль в затримці місячних. Але я би радив все-таки пройти УЗД органів малого тазу та з ним звернутися до гінеколога для призначення вітамінотерапії, наприклад.