yuliaca1989 | 2014-07-17 12:47:27

Внутрішній ячмінець

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, у мого сина (4,5 років)діагностували внутрішній ячмінець ми його на пртязі 7-ми днів лікували ( Флоксал+ униклофен+офтамирин до 5 разів на день плюс ходили сім днів на вигрівання) Гулька залишається, але в розмірах зменшилася. Як лікуватися далі?Дякую за відповідь

Ответы врачей 3

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Халязіон виникає на фоні погіршання імунного захисту організму дитини. Місцеве лікування лікар-офтальмолог Вам порадив, тепер Вам необхідно проконсультуватися з педіатром, імунологом і гастроентерологом щодо загальноукріплюючої терапії.
Кубрак Наталия Викторовна
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Здравствуйте. Воспаление сальных желез в толще века протекает по-разному,и зависит от своевременности начала лечения,выбранных препаратов,фонового состояния век. Препараты,которые вам были назначены обладают противовоспалительными и антибактериальными свойствами,благодаря последним халязион и уменьшался. На протяжении еще одной недели рекомендую сменить капли на 0,1%фармадекс по 1 кап 3 раза в день 3дня, затем по 1 кап 2 раза в день 2 дня , и 1 раз в день с утра еще 2 дня. Проследите пожалуйста за рационом ребенка( уменьшить количество сладкой и мучной пищи, ограничить шоколад). С ув.Кубрак НВ.
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Доброго дня. На даному етапі можна припинити лікування, у дітей часто відбувається самовільне одужання на протязі декількох місяців. Бажаю здоров'я!