Внутрішній ячмінець

Есть ответ
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, у мого сина (4,5 років)діагностували внутрішній ячмінець ми його на пртязі 7-ми днів лікували ( Флоксал+ униклофен+офтамирин до 5 разів на день плюс ходили сім днів на вигрівання) Гулька залишається, але в розмірах зменшилася. Як лікуватися далі?Дякую за відповідь

Ответы врачей

Красуцкий Виктор Иосифович

Красуцкий Виктор Иосифович

Доброго дня! Халязіон виникає на фоні погіршання імунного захисту організму дитини. Місцеве лікування лікар-офтальмолог Вам порадив, тепер Вам необхідно проконсультуватися з педіатром, імунологом і гастроентерологом щодо загальноукріплюючої терапії.

Кубрак Наталия Викторовна

Кубрак Наталия Викторовна

Здравствуйте. Воспаление сальных желез в толще века протекает по-разному,и зависит от своевременности начала лечения,выбранных препаратов,фонового состояния век. Препараты,которые вам были назначены обладают противовоспалительными и антибактериальными свойствами,благодаря последним халязион и уменьшался. На протяжении еще одной недели рекомендую сменить капли на 0,1%фармадекс по 1 кап 3 раза в день 3дня, затем по 1 кап 2 раза в день 2 дня , и 1 раз в день с утра еще 2 дня. Проследите пожалуйста за рационом ребенка( уменьшить количество сладкой и мучной пищи, ограничить шоколад). С ув.Кубрак НВ.

Прохвачева Елена Станиславовна

Прохвачева Елена Станиславовна

Доброго дня. На даному етапі можна припинити лікування, у дітей часто відбувається самовільне одужання на протязі декількох місяців. Бажаю здоров'я!