vagitna40 | 2014-07-20 20:15:27

Вагітна вперше! Проконсультуйте!

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, тест показав, що я вагітна! Коли варто звернутися до лікаря?При цьому у мене болі як при місячних уже 7 днів, це нормально чи ні?Порадьте хорошу лікарню у Киеві або Боросполі, в зв’язку з тим що не маю київської приписки не знаю куди краще звернутися.Дякую!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! В першу чергу Вам потрібно пройти УЗД органів малого тазу, щоб переконатися, що вагітність маткова і немає підвищеного тонусу матки. Це можна зробити будь-де. Ставати на облік в жіночу консультацію потрібно до 12 тижнів. З приватних клінік можу порадити "Мать и дитя", однак ціни там досить високі. Всього Вам доброго!