Галина2101 | 2014-07-21 12:55:09

висип обличчя

Добрий день алергія мучить декілька місяців. розпочалася з набряку Квінке (протягом двох тижднів 2 рази). пізніше жахлива висипла обличчя та шиї. прокапали мене 10 разів (реосорбілакт, фізрозчин, магнезія, хлористний СА) До капанок пила щодня майже два місяці ентерос гель, атоксил, тавегіл, центрин, еріус, антраль, холосас, лактовіт, колола супрастин та дексаметазол) здала кров на усі можливі алергени – нічого не виявили. кров погана високі палечки та езенофіли. строга дієто з початку. УЗД вн.органів чудове (без відхилень) допоможіть порадою

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
В большинстве случаев, при таком длительном течении аллергической реакции заочные советы не эффективны. Посетите дерматолога очно.