khrystyna | 2014-07-22 13:08:27

планування вагітності.дивні місячні

Плануємо дитинку. Місячні регулярні. останні 4 місяці цикл скоротився з 35 до 31 дня. Місячні тривають 3-4 дні. Цього місяця кров була не темною, а яскраво-червоною усі 3 дні і місячні не були такими рясними як завжди. Проходила аналізи на віруси, виявили лише уреаплазму, але лікар сказала,що це може бути вродженим, адже ніякиих симптомів не має. група крові 3 "-". чи будуть проблеми з зачаттям дитини (в чоловіка "+")

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Проблем із зачаттям не буде, але титри антирезусних імуноглобулінів треба буде контролювати під час вагітності. Уреаплазма є умовнопатогенною мікрофлорою, лікувати її не потрібно, якщо виявлені тільки Ig G.