28111992 | 2014-07-24 15:13:57

лапороскопія

А задопомогою чого можна перевірити прохідність іншої труби?а також я читала, що можна не видаляти трубу при гідросальпінсі, а зробити лапороскопію.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Маткову трубу видаляють в ході лапароскопії, можна намагатися відновлювати прохідність, але це буде безрезультатною дією. Перевіряти прохідність маткових труб раціональніше методом метросальпінгографії (рентген маткових труб).