adul | 2014-07-25 18:22:17

Які будуть наслідки після операції на голові

В мого чоловіка кістозне утворення в лівій тімяній долі голови. Бувають епілептичні напади2-3 рази на рік. Головні болі. Спутаність в пространстві іноді, обморочні стани. Вона в нього вже 6років. Змін на3 мрт небуло. Після операції небуде хуже? Чи краще не робити? Епілепттчні напади пройдуть. Які шанст

Ответы врачей 1

Карасёв Сергей Александрович
Адрес: г. Самара Россия, Нейрохирургическое отделение Самарской ГБ №2 им. Н.А. Семашко
Телефон: +79179434309
Надо сделать ЭЭГ, если подтверждается раздражение коры кистей, надо оперировать, тогда припадки пройдут