marijka01 | 2014-07-28 11:00:49

В мене затримка місячних до 10днів

Доброго дня. В мене затримка місячних до 10днів, робила тест він показав, що ніякої вагітності немає, почав боліти живіт болі дуже колючі, підскажіть будь ласка що це може бути...

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Віртуально робити висновки неможливо, в першу чергу потрібно пройти УЗД органів малого тазу.