conecko | 2014-07-29 17:32:47

Вагітність

Доброго дня, в мене вагітність 27 тижднів, це була програма донація ооцитів, моя група крові -3, в чоловіка +2,в дівчинки донора теж +2, я кожен місяць здаю кров на антитіла і на 28 тиждні мені порадили вколоти резонатив, але справа в тому що його на Україні на даний момент нема, в мене запитання чи можна замінити резонатив імуноглобіліном, і скільки часу допускається на аналіз крові на антитіла перед уколом, дякую.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! При відсутності ізоімунізації Ви можете ввести антирезусний імуноглобулін (виробник "Біофарма", він значно дешевший) з 28 по 32 тиждень вагітності. Другий укол потрібно зробити в перші 72 години після пологів при народженні резус (+) дитинки. Успіхів Вам!