marijka01 | 2014-07-29 17:37:32

Я вам вчора вже писала,

Доброго дня. Я вам вчора вже писала, до то що в мене затримка місячних приблизно 6-7 днів, в мене болі живота, а сьогодні почала боліти спита ( більш всього що болять нирки) і та після сечовипускання свербить клітор, дайте будь ласка пораду, що це може бути.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! Раджу Вам пройти УЗД органів малого тазу та сечовидільної системи. Якщо в нирках будуть підозрювати запальний процес, тоді потрібно здати загальний аналіз сечі. Потім зі всіма обстеженнями зверніться до гінеколога. віртуально робити висновки неможливо.