Надія 83 | 2014-08-08 10:55:30

токсоплазмоз

Діфгноз токсолазмоз, дві завмерші вагітності. IgG - 20,1 при нормі 6,5. Рік лікування результатів не дав. Що робити???

Ответы врачей 2

Специалист
Антитіла до токсоплазми не лікуються. Лікування токсоплазмозу проводиться в інших випадках. Необхідно виключити антифосфоліпідний синдром. Зверніться до акушер-гінеколога.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Ig G свідчать про контакт з інфекцією в минулому та лікуванню не підлягають при будь-яких значеннях. Токсоплазмоз у Вашому випадку однозначно не може бути причиною завмирання вагітностей. Чи здавали Ви з чоловіком каріотипи? Чи перевіряли рівень статевих гормонів та гормонів щитовидної залози? Чи здавав чоловік НВА-тест? Чи отримували Ви підтримуючу терапію під час вагітностей?