anjagritzz | 2014-08-08 15:20:17

Як правильно зробити?

Добрий день! Я приймала діане 35 5 місяців, так вийшло, що наступну пачку я не встигла придбати вчасно і тепер нн знаю як правильно зробити! Вийшло так, що 1 таблетку я маю прийняти в неділю в 10 вечора, але таблетки зможу придбати тільки в понеділок після обіду! Чи можу я прийняти 1 таблетку в понеділок в обід, а наступну вже по розкладу в 10 вечора, чи чекати вже наступний місяць???

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Ви правильно розмірковуєте - можете прийняти 2 таблетки в понеділок - одну в обід, другу ввечері, потім за звичайним графіком.