Петручио | 2014-08-08 16:13:28

наявність пухлини в простаті

Доброго дня. Моєму батькові 84роки і наявність пухлини в простаті - діагноз лікаря. З 22.06.2014 р. стоїть катетер, який промивається розчином фурациліну кожний день, лікуємось дома. Вже прийняли свічки - вітапрост і деклоберл, стиллат(10 днів) по 2 таблетки в день і приймаємо аводарт. Сьогодні пішла моча в прийомник кров'яного кольору. Що робить? Коли удалять катетер? Невелика частина мочі прокапує через член.

Ответы врачей 1

Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Яка пухлина, доброякісна чи злоякісна? Якщо злоякісна то треба інше лікування. Катетер треба замінити, щоб не пропускав сечу, або встановити єпіцистостому. Якщо доброякісна, то можна зробити операцію "зеленим лазером" і сечовипуск відновиться.