s_olchyk | 2014-08-09 10:04:39

до кого звернутись

здала аналізи на гормони (причина небажане волосся на бороді, шиї, грудях) 17-альфа-оксипрогестерон 1.22 нг/мл Дегідроепіандростерон-сульфат (DHEA-S) 239.5 мкг/дл Тестостерон общий 0.898 нмоль/л Тестостерон свободный 2.02 пг/мл Кортизол 441.3 нмоль/л АКТГ 32.3 пг/мл в чому може бути ще причина, а то лікар сказав що це косметологічний дефект, хоча раніше такого не було , (останній рік волося росте значно швидше та більше, мені 31 р)

Ответы врачей 1

Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Здраствуйте! Если нет гормонального нарушения,то возможно действительно это косметологический дефект.