2325 | 2014-08-13 13:57:29

гінекологія

Добрий день!Підскажіть пожалуста!Мені поставили діагноз...Легка дисплазія ш/м. Наскільки це серйозно,що потрібно робити,куди можна звернутись?Яке потрібно лікування? Дякую!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! При легкій дисплазії шийки матки показане проведення біопсії шийки матки, по результатам котрої гінеколог визначає стратегію лікування. Тільки спеціаліст по результату аналізу може визначити, чи можна обійтися консервативним лікуванням, чи потрібне щось більш радикальне.