julia-bi | 2014-08-13 20:01:34

збудження при вагітності

підкажіть, будь ласка, коли жінка вагітна на пізніх строках і у неї загроза передчасних пологів, лікарі рекомендують припиняти статеві контакти. Це з метою уникнення зайвих скорочень матки та ще більшої загрози, так? чи включає рекомендація щодо відсутності вагінального статевого контакту також відсутність і самого збудження, досягнення сексуального задоволення без вагінального проникнення? чи небезпечними є інші види сексуального задоволення жінки? Дякую

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! При загрозі передчасних пологів будь-які дії, що призводять до скорочення матки є небезпечними. Якщо Ви не хочете народити передчастно, то потрібно відмовитися не тільки від статевого акту, але й петінгу, що призводить до збудження, вироблення окситоцину та, як наслідок, скорочення матки.