vitya007 | 2014-08-17 17:43:46

Росшифруйте діагноз

Росшифруйте діагноз - Поліостеоартроз. Правобічний коксартроз 2-3 ст, кистовидна перебудова даху западини,з/ротаційна контрактура.Правобічний гонартроз 2 ст,костовидна перебудова ДЕМ правої стегнової кістки,дегенеративне ушкодженя в/меніска,теносиновиїт.

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Изношенность/стирание хряща многих суставов, достаточно выраженная в правом тазобедренном и несколько меньше в правом коленном суставах. Вторичниые изменения из за стриания хряща в области коленного и тазобедренного суставов в виде кист. Поврежение (воозможно, разрыв) внутреннего мениска по причине утери его эластичности, восплаение сухожилий.