mstmustisnt | 2014-08-22 23:10:21

кальцій

Доброго дня! Мене звати Євгенія, мені 20 років. У моєму раціоні немає молочних продуктів у чистому вигляді: я не можу їх вживати, самий запах викликає відразу, нудоту. Чи може це призвести до якихось проблем зі здоров'ям? Якщо так, то яких саме. І що у такому випадку робити?

Ответы врачей 1

Павлова (Пшеничная) Елена Ивановна
диагност
Адрес: г. Санкт-Петербург, Россия, Городская поликлиника №103
Здравствуйте! Вы не можете переносить молочные продукты? Я правильно поняла? Просто не кушайте их, так как с возрастом количество ферментов для усвоения молочных продуктов снижается Спасибо С уважением, Елена Павлова