mstmustisnt | 2014-08-23 20:32:29

кальцій частина 2

Продовжуючи питання про молочні продукції Справа в тім, що у мене немає непереносимості: після вживання молока не вживається алергічних реакцій з боку ШКТ (нудоти, блювання, запорів немає), спрацьовує більше суб"єктивний фактор, а саме мені не подобається смак і запах молочних продуктів, причому ще з самого дитинства (років з 10). Я хвилююсь за свої кістки, паращитовидні залози, гормональний фон. Чи може бути при відсутності у раціоні молочних продуктів дефіцит кальцію?? У мене зараз проблеми зі шкірою голови (волосяної частини): випадіння, ламкість, лупа, є ділянки з надмірним виділенням шкірного сала, але волосся при цьому не схильне до жирності. Мене це турбує.

Ответы врачей 1

Павлова (Пшеничная) Елена Ивановна
диагност
Адрес: г. Санкт-Петербург, Россия, Городская поликлиника №103
Здравствуйте Непереносимость молочных продуктов не всегда может выражаться, так как вы описываете с помощью аллергических реакций и т.д. Просто организм не хочет принимать и все. Кальций же можно почерпнуть не только из молока. В брокколи его больше, чем в молоке и молочных продуктах. Кальций можно применять, если вы описываете такие симптомы и вам его действительно не хватает из препаратов. Только смотрите, чтобы в формуле был гидроксиапатит кальция и микроэлементы фосфор и магний, тогда кальций будет усваиваться правильно. А вот например в продуктах питания не всегда уровень микроэлементов для усвоения достаточно, поэтому и кальций который даже поступает с пищей может не усваиваться. Спасибо С уважением, Елена Павлова