леся | 2014-08-27 12:30:15

онкология

Мамі 64 роки. діагноз рак головки підшлункової. зробили операцію 31.07.2014 панкреатоуденальна резекція по whipple. діагноз після операції Т3И0М0. муцинозная цистаденокарцинома. Почувае себе добре. коли можна починати капати хімію? який прпарат краще? яку дозу? скільки курсів? чи можливо краще променеву терапію? Лікар пішов у відпустку і нам сказали приїхати 12 вересня. переживаємо можливо потрібно було зразу капатись? Які наші прогнози?

Ответы врачей 2

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
все равно начинать надо с химиотерапии, минимум несколько курсов, и начинать надо было уже, если позволяли анализы. из препаратов - базовые гемцитабин и фторпиримидины лучевая терапия - зависит от гистологических подробностей и результатов КТ
Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422
Курс ПХТ можна проводити через місяць після операції. Потрібна конс. хіміотерапевта і радіолога.