суха шкіра на руці

Есть ответ
Доброго дня. Скажіть, будьласка, в мене виникла проблема 2-2,5 роки назад. в мене на правій руці суха шкіра на долоні і між пальцями, я думаю, що вона від того що я помила душуву ванну мийними засобами. я була в лікарів, користувалася всім, що мені виписували. спочатку я замічала, що сухість зникає, але через деякий час знов зявляється, таке враження, що ті гелі, креми, мазі тільки зволожують а не лікують. мені по-суті ніхто не пояснив, що це в мене. я думаю, що це грибок. мене не болить і не свирбить, але інколи настільки сухе,що аж тріскає і тоді болить, але я зволожую кремом щоб не боліло. що мені робити? я хочу що воно в мене вилікувалось повністю і щоб ніколи не туибувало.

Ответы врачей

Васлаух Игорь Витальевич

Васлаух Игорь Витальевич

Добрій день. Можливо, первопричиною був дерматит на миючі засоби, який, в подальшому, міг спровокувати грибкову інфекцію - на що схоже вогнище на руці. Але рекомендую консультацію лікаря для встановлення точного діагнозу і якісного лікування.

Погребняк Марина Ивановна

Погребняк Марина Ивановна

Добрый день, я советую вам обратиться с этой проблемой ко мне за индивидуальной консультацией. Проблема решаема с помощью гомеопатии. Консультация недорогая,включает в себя и стоимость препаратов. Кстати написала Вам и по вашей проблеме с зудом половых органов. Здоровья Вам.