veneziale | 2014-09-06 16:37:59

Допоможіть будь-ласка консультацією.

Добрий день. допоможіть будь-ласка кваліфікованою консультацією. Розумію що похід до спеціаліста обовязковий. але сьогодні субота і я точно не можу нікуди потрапити + дитина в садочок не ходить бо має простуду, тому із візитом долікаря треба буде трохи зачекати. Отже, викладаю суть проблеми: сьогодні зранку під час дефекації було значне виділення крові, чи кров була в калі безпосередньо не знаю, бо помітила лише тоді коли скористалася папером туалетним, на ньому була кров яскравого кольору і вода в унітазі була червоною. Процес дефекації не був утрубненим, запору не було на даний день. Болів ніяких не вдчуваю , лише легке печіння в області ануса. майже непомітне. Про себе: мені 29 років,2 роки тому родила природнім шляхом, пологи не були важкі, геморою не спостерігала після пологів. Зате були сильні запори, боротися з цією проблемю не було часу , бо дитина маленька. часу на себе не було, кожен похід в туалет був зі слізьми, через те і зявилися тріщини, бо була невелика кількість крові на папері і пекло в області ануса, тріщини повторювалися не дуже часто.Через деякий час під час підмивання виявила невелику шишечку в області ануса, яка мене не турбувала і сама зникала з часом, іноді появлялася знову. за два роки проблема запорів трохи врегулювалася , але іноді про себе нагадує. перед сьогоднішньою ситуацією був період запорів, але не дуже сильних.... + у мене температура 37,2-37,4 але я паралельно хворію ОРЗ , приймаю антибіотики 5 днів, амоксицилін, і не можу зрозуміти температура звязана із цією делікатною проблемою чи з ОРЗ, бо кашель сильний і нежить, але наскільки мені відомо коли вже стільки приймаю антиботики то температури не мало б вже бути. В голову лізуть найстрашніші думки... підкажіть що це може бути...будь-ласка

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день. Ті симптоми, що ви описали у своєму листі теоретично можуть вказувати на наявність у вас геморою, який є причиною кровотечі. Однак, як висамі розумієте, для постановки остаточно правильного дагнозу, всеж потрібна очна консультація. Зараз поприймати наступне: 1) "Цикло-3-форт" по 2к 2 рази на день 4 дні, далі по 2к в день 1 місяць. 2) Мазь "Проктоглівенол" 2 рази на день вводити в анальний канал. Сподіваюсь, що мої рекомендації будуть для вас корисні, але найближчим часом відвідайте проктолога.