kattimila | 2014-09-17 11:06:37

вагітність

Добрий день. в мене 8 тиж. вагітності, скажіть будь - ласка коли потрібно здавати генетичні аналізи і взагалі які аналізи потрібно робити.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Комбінований тест здається в період 10-12 тижнів, потрібно здати кров на ПАПП та ХГЛ. Паралельно в 12 тижнів призначається УЗД. Це все в комплексі являє собою перший скринінг.