kattimila | 2014-09-18 17:01:07

вагітність

Скажіть будь-ласка де у Львові найкраще здавати генетичні аналізи вагітній альфа фетопротеин потрійний тест. В попередній вагітності лікар мені радила здавати в діагностичному центрі що там найкраще роблять, але то вже минуло 6 років, підкажіть де краще здавати на сьогоднішній день. де найкраще роблять?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! На сьогоднішній день це не проблема. Кров на потрійний тест можна здати в будь-якій лабораторії, я раджу Ескулаб або Сінево.