andrew007 | 2014-09-18 23:57:22

Залежність від спреїв для носа

Доброго дня, у мене така проблема, зявилась залежність від спреїв для носа, користуюсь ними мінімум три рази на день інакше - сильно закладає ніс. як можна позбутися цієї залежності?

Ответы врачей 2

Ковальчук Николай Петрович
Адрес: г. Черкассы, Украина, бул. Шевченко, 179
Телефон: (0472)50-00-85, +380674987087
Треба чітко розібратись в анамнезі: коли почали лікуватись спреями, що турбувало; провести інструментальну діагностику або навіть за допомогою ендоскопа. Без спеціаліста тут не обійтись.
Образцов Игорь Геннадьевич
лор
Адрес: г. Киев, «КЛІНІКА ОБРАЗЦОВА»
Телефон: 0505148201,  [email protected]
Здравствуйте, проблема медикаментозного ринита может быть разрешена после очного осмотра и обследования у отоларинголога причин, которые к нему привели. С уваж, Образцов И.Г.