[email protected] | 2014-09-21 18:42:16

Добрий день допоможіть розшифрувати аналіз дитини 2,7 роки в кінці хвороби!

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Добрий день допоможіть розшифрувати аналіз дитини 2,7 роки в кінці хвороби! Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ -27, Лейкоцити 9,09, Гемоглобін 121, Гематокрит 33,8, !Середній вміст гемоглобіну в еритроциті 27,8, Тромбоцити 429, Паличкоядерні нейтрофіли 9%, сегментоядерні нейтрофіли 39%, лімфоцити 44%, моноцити 6%,Моноцити на 100 лейкоцитів11,4%, Еозинофіли 1%, Базофіли 1%

Ответы врачей 1

Назарук Ирина Юрьевна
педиатр, семейный врач
Адрес: г. Херсон, КУ "Херсонская городская клиническая больница им. Е.Е. Карабелеша", Поликлиника №1
Была вирусная инфекция, моноцитоз в крови, скорее всего была высокая температура, т.к. повышены тромбоциты. Вы должны понимать, что лечить надо ребенка, а не анализы.Удачи вам.