zariiia | 2014-09-22 06:03:54

яка може бути хвороба що лікар сказав потрібно завагітніти протягом року?????

Пол: женский. Возраст: 19 лет. ..................... була пухлина вирізали один яэчник це було 2 роки назад лікарі казали що протягом року потрібно завагітніти бо якщо потрібно буде робити наступну операцію то дітей вже не буде

Ответы врачей 1

Погребняк Марина Ивановна
гомеопат
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Братская, 10. Метро'Контрактова плоша'
Телефон: +38 050 425 14 54
Добрый день . В Вашем случае я очень советую Вам лечится у врача-гомеопата. Для того , чтобы не допустить рецидива, для нормальной беременности и для того , чтобы убрать первопричину , которая привела к возникновению опухоли. За более подробной консультацией звоните 0504251454. http://homeopath.in.ua/