foxbogdan | 2014-09-24 21:27:19

Сечоспускання

Пол: мужской. Возраст: 18 лет. Здраствуйте. Скажіть будьласка, в мене така проблема, коли я хожу в туалет після сечоспускання з члена капає моча...а потом труси мокрі сечою. Нічим не болів раніше в цьому участку...це вже десь 1.5 року так триває. В чому може бути проблемма і як це лікувати? Якшо це важно то см члена замал для мого віку.

Ответы врачей 3

Корниенко Алексей Михайлович
Адрес: г. Киев Институт урологии Национальной Академии Медицинских Наук Украины. ул.Ю.Коцюбинского 9 «а», корпус 1, кабинет 302
Телефон: +38 044 4865194, +38 067 4402244
Вам необходима консультация квалифицированного врача-андролога. Приезжайте в Институт урологии, поговорим
Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Треба зробити огляд та обстежити на гормони.
Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Проблему можно вирішити, але треба дообстежити, бо існують нюанси. Що значить "замал для мого віку" - які критеріі, з ким себе порівнюєте?