tinchuk11 | 2014-09-24 21:54:30

по статевому

Пол: мужской. Возраст: 24 года. Доброго вечора. Ми з дружиною плануємо діток, і я здав аналізи сперми. Мені прийшли результати, але я хочу щоб мені пояснили чи вони в нормі, чи можна планувати діток чи потрібне лікування??? Заключення:нормоспермія.кількість активної сперми 39млн/мл117млн/мл в еякуляті

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Аналіз еякуляту, як скринінговий, без грубих відхилень. При відсутності обтяженого анамнезу можливе планування вагітності.