youchrfup | 2014-09-26 14:08:06

Збільшення лімфовузла

Пол: мужской. Возраст: 26 лет. Доброго дня. В мене збільшився лімфовузол на шиї 2-3 см вище і лівіше кадика. Розмір приблизно 10мм, не дуже твердий, коли торкаюсь відчувається слабка біль. До цього боліли м`язи з іншого боку шиї, напевно простудив шию. Також разом зі збільшенням лімфовузла замітив запалення ясен верхньої челюсті. Також був перенесений сильний стрес в цей день, прийняв 60мг гідазепаму та 75мг лірики(прегабаліну). Хворію хронічним тонзилітом, є проблеми з нервовою системою. До цього часу були збільшення лімфовузлів, але в цьому місці вперше. Підкажіть щось, будь ласка. Дуже хвилююсь. Дякую. Хронічний тонзиліт, фобічно-тривожний розлад. Полоскання горла, ротової порожнини антисептичними засобами.

Ответы врачей 4

Павлова (Пшеничная) Елена Ивановна
диагност
Адрес: г. Санкт-Петербург, Россия, Городская поликлиника №103
Пожалуйста) Выздоравливайте
Павлова (Пшеничная) Елена Ивановна
диагност
Адрес: г. Санкт-Петербург, Россия, Городская поликлиника №103
Если он не изменяется, не трогайте его и лечите простуду, тонзилит и все остальное, чтобы не было очагов инфекции. По мере улучшения состояния - он сам уйдет. Но если он будет увеличиваться то лучше обратиться к врачу.
Павлова (Пшеничная) Елена Ивановна
диагност
Адрес: г. Санкт-Петербург, Россия, Городская поликлиника №103
Здравствуйте. Щитовидная железа в данном случае скорее всего не при чем. Но, чтобы точно узнать лучше сдать АТ к ТПО. Лимфоузел воспалился думаю из-за вашего хронического тонзилита, простуды и инфекции десен.
Павлова (Пшеничная) Елена Ивановна
диагност
Адрес: г. Санкт-Петербург, Россия, Городская поликлиника №103
Здравствуйте Вы наблюдаетесь врачом? Если нет, то обратитесь, чтобы не пропустить развитие осложнений.