Коля | 2014-10-01 22:24:06

Горло

Пол: мужской. Возраст: 24 года. Доброго здоров"я. В мене така проблемка коли я з ранку просинаюсь в мене практично постійно закладиний ніс і насмарк це не алергія по це практично постійно коли миюсь соплів настільки багато що можу до 2-3 хв харкатись. Настільки сильно харкаюсь що аж рвотний рефлес деколи появляється а напротязі дня нема їх тільки трішки під вечір ще появляються і звону коли хочеш вихаркнути знову появляється рвотний рефрекс. Веливий дискомфорт нічого не болить ніяких жалоб. Ходу в зал качаюсь спорт не курю не пю . Підкажіть щось тільки оці стандартні що діти хворіють там кір вітрянка і ще щось вроді. а так практично не хворію ще цього не лікував тільки десь 3-4 роки останіх появилось

Ответы врачей 1

Образцов Игорь Геннадьевич
лор
Адрес: г. Киев, «КЛІНІКА ОБРАЗЦОВА»
Телефон: 0505148201,  [email protected]
Здравствуйте, Вам нужно проверить состояние носа и пазух, обследовать ЖКТ у терапевта. С уваж, Образцов И.Г.