anya-tet | 2014-10-02 21:24:10

прищі на обличчя

Пол: женский. Возраст: 22 года. Доброго дня! 2 місяці тому я розпочала пити гормональні таблеки еутирокс, приблизно через тижні 2 у мене почали зявлятися прищі, потім пропали. Через деякий час виявилося, що я вагітна - 5 тижнів, у мене на всьому обличчі зявилася величезна кількість великих нових прищів, Як можна лікуватся? Чи все пройде після родів?

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
К сожалению, заочно ответить на этот вопрос невозможно.