Здравтвуйте, я выписалась из деревни 13 июля.Пошла прописываться в городе 28 июля

Здравтвуйте, я выписалась из деревни 13 июля.Пошла прописываться в городе 28 июля. Пасортистка сказала , что я опоздала.,т.к 18 июля вступил в илу закон, по которому надо прописаться в течение 10 дней. Мне "повесили шьраф" 1500 рублей. Я думала, что зкон обратно силы не имеет. К тому же в других ЖЭКах про такой закон не знают (там утерждают, что нужно прописаться в теение 90 дней). Кто же рав и обязана ли я платить штраф?

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно Закону України”Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” від 11 грудня 2003 року, статті 6 громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, зобов`язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.
Розмір штрафу за таке порушення складає від 17 до 51 грн.