Шишка на копчике

Пол: женский. Возраст: 15 лет. Что это может быть?Эта шишка у меня около 2-х лет,при нагрузке начинает болеть.Можно ли это как то убрать ?

Ответы врачей 2

Рейти Андриан Остапович
хирург
Адрес: г. Киев, Украина, Киевская областная больница, ЦРП Оболонского района
Телефон: 0953365474, 0680409997
Видалити можна через прокол спеціальним інструментом - шейвером, а можна просто вирізати. Але тільки при умові підтвердження діагнозу доброякісного утвору.
Рейти Андриан Остапович
хирург
Адрес: г. Киев, Украина, Киевская областная больница, ЦРП Оболонского района
Телефон: 0953365474, 0680409997
Швидше за все ліпома, так як в іншому випадку (кіста) утвір був би з народження. Ліпома не несе загрози переродження. Однак в будь якому випадку Вам необхідно з'явитись на консультацію до лікаря!