svetik2005 | 2014-10-14 09:31:26

офтальмологія

Пол: женский. Возраст: 30 лет. добрий день.ВІ мого синочка ,якому 4 роки ніяк не проходить так званий ячмінь.лікуємо його вже третій місяць-різними препаратами(флоксал мазь,краплі,тобрекс,тобрадекс).На разі він має вигляд шарикапід нижньою повікою.З внутрішньої сторони повіки його не видно-лише коли дивишся на око,або коли пощупаєш.Наш офтальмолог зараз назначила нам ще курс крапель-МАКСИТРОЛ.Ми приймаємо вже 4 дня але наявних покращень я небачу.Підкажіть будь-ласка,що це може буди,чи порадьте щось.Аналзи крові нормальні

Ответы врачей 3

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Добрий день! Мова йдеться про халязіон. Найчастіше запальний процес виникає на фоні послаблення імунітету дитини. Зверніться до педіатра, виключіть можливість глистної інвазії. При проведенні загальної зміцнюючої терапії нерідко халязіон розсмоктується. Якщо ж позитивна динаміка відсутня, лікування – хірургічне.
Кубрак Наталия Викторовна
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Здравствуйте, Светлана. Это не ячмень, а халязион - хроническое воспаление сальных желез находящихся в хряще века. Лечить его гораздо сложнее, чем наружный ячмень. Возникает халязион на фоне острого воспаления железок, а затем воспалительный инфильтрат застывает, а не рассасывается , и окружается плотной капсулой. Поэтому и прощупывается шарик. Рассасываться он будет постепенно. Существует консервативный и оперативный путь лечения. Макситрол капайте, и затем резко не обрывайте, а снижайте количество капель по 1 раз в 3 дня. Затем перейдите на капли Калия йодид 2% (если нет аллергии на йод) и капайте еще 2-3 недели. Добавьте к лечению гомеопатический препарат Ячмени по 4 гранулы 1 раз в день утром, через час после еды на протяжении 1 месяца. Проследите за питанием:меньше сладкого и мучного. Больше овощей и фруктов. С ув Кубрак НВ.
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Добрий день. Як правило, ячмінь виникає на фоні ослаблених захисних сил організму (імунітету) або при наявності захворювань шлунково-кишкового тракту. Слід звернутися до педіатра та імунолога, полікувати вогнища хронічної інфекції (хворі зуби, тонзиліт та інш.). При адекватно проведеній терапіі у дітей можливе розсмоктування халязіона. Бажаю одужання!