Maxsim0104 | 2014-10-19 18:05:44

пренатальний скринінг

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Доброго дня! У мене 11 тиждень вагітності. Результат дослідження на вільний b-ХГЧ 15,40 нг/мл, розрахунок МОМ 0,38. Результати досліджень на РАРР-А 2,08мкг/мл, МОМ 0,21. Моя вага 66 кг. Чи в нормі мої аналізи?.

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
В такому випадку можна не турбуватися.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! В нормі МОМ має бути в межах від 0,5 до 2,0. Показники є заниженими. УЗД Ви проходили? Яке було заключення, зокрема розмір комірцевого простору? Раджу Вам зі всіма обстеженнями звернутися на консультацію до генетика.