kattimila | 2014-10-21 22:38:47

вагітність генетичні аналізи

Пол: женский. Возраст: 31 год. Добрий день. Результати генетичних аналізів. Термін вагітності 12 тиж і 1 день по менструації, вага 60 кг. концентрація в сироватці РАРР - А 4.31 mlU/ml. концентрація в сироватці РАРР -А 2.24 (МОМ). концентрація в сироватці вільного β XГ (free B - HCG ) 16.9 mu/ml. концентрація в сироватці вільного β XГ (free B - HCG ) (МОМ) 0.47. гомоцистеїн 4.56 µmol / L. СКажіть будь - ласка дуже хвилююся чи все в межах норми?

Ответы врачей 3

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
На мою думку можна заспокоїтися, успіхів Вам і всього найкращого!
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Результати УЗД в нормі, єдине, що трошки (буквально на 0,1 мм) менший за норму розмір кісток носа. Для самозаспокоєння радив би Вам звернутися на консультацію до генетика.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! В нормі МОМ має бути в межах від 0,5 до 2,0. Якщо показники УЗД в нормі, зокрема розмір комірцевого простору, то переживати не слід.