anya-tet | 2014-10-22 15:04:27

Чи в нормі узі

Пол: женский. Возраст: 22 года. Сьогодні була на узі. Результати такі: Положение anteflexio, контур ровній. Шейка матки 39*32 мм. Розмір матки 56*54*58 мм. Форма - грушевидна. В полості матки візуалізується плідне яйце с внутрішнім діаметром 24 мм. (7 тижнів 3 дня вагітності) з 1 живим ембріоном з КТР 11,4 мм, ЧСС 156 уд/хв,, желточное кольцо 4,5 мм. Правий яєчник збільшений за рахунок кісти жовтого тіла з анехогенним складом, розміри 52*35*50. Маточні труби не візуалізуються. Переживаю за кісту, це нормально, вона пропаде? І чи нормальні розміри органів, ембріона, бо я сама по собі 156 см на зріст та вага 44 кг. Переживаю чи взагалі я можу виношувати дитину з такими даними. Дякую

Ответы врачей 1

Лахно Игорь Викторович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Харьков, Украина, Харьковский городской перинатальный центр, кафедра перинатологии, акушерства и гинекологии
Телефон: 0955347208
Уважаемая пациентка! Нет оснований переживать из-за данных УЗИ и Ваших антропометрических параметров.