Моему мужу через 3 месяца исполняется 27 лет. Но в этот призыв он попадает

Моему мужу через 3 месяца исполняется 27 лет. Но в этот призыв он попадает. Подскажите, может ли быть у него отсрочка по таким обстоятельствам: Кроме меня и дочери у него есть бабушка и дедушка (78 и 62 года), у них из родных есть только брат деда (старше его, около 75 лет). Могут ли дать отсрочку по уходу за бабушкой и дедушкой пенсионного возраста? Если да, то какие документы для этого нужны. Спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
Закон України ”Про загальний військовий обов`язок і військову службу”
Стаття 18. Звільнення від призову на строкову військову службу
1. Від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни:
- визнані за станом здоров`я непридатними до військової служби в мирний час;
-які до дня відправки на строкову військову службу досягли 25-річного віку;
-батько (мати), рідний брат чи сестра яких під час проходження військової служби загинули чи померли або стали інвалідами. Призовники, які мають право на звільнення від призову на цій підставі, можуть його не використовувати
-які пройшли військову службу в інших державах.

2. Від призову звільняються також громадяни, які закінчили курс навчання за програмою підготовки офіцерського складу або прапорщиків у навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, інших військових формувань та мають військові або спеціальні звання.