спермограмма

Пол: мужской. Возраст: 28 лет. розясніть будь-ласка спермограмму. які є шанси завагітніти? к-сть(мл) -1.9 колір -мол прозорість -мутна запах -сперм консистенція -вязка вязкість після повного розрідження - 10 хв, 0.1 см реакція(Ph ) -7.8 к-сть сперматозоїдів в 1мл -38млн к-сть сперматозоїдів в еякуляті -73млн активно рухливих%-42 слабо рухливих%-26 нерухомих-32 живі%-74 мертві%-26 з норм.морфологією%-78 дегенеративні%-22 патологія голівки-17 патологія тіла-4 патологія хвоста-1 аглютинація сперматозоїдів - клітини сперматогенезу%- 2,1 еритроцити-поод лейкоцити-поод епітеліальні клітини уретри-поод простати-поод сперматофаги - зерна ліпідів-велика к-сть кристали бетхера - шаруваті тільця - слиз - показник плодовитості фарріса - 44 Гіпоспермія хламідіоз хламідіоз(рік назад)

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Зачатие естественным путём возможно, но снижена активность сперматозоидов. Повторите спермограмму на 4-ый день воздержания с учётом правильной подготовки, с интервалом 2-3и недели от первой. Также, сдайте анализ крови на половые гормоны и ПЦР соскоб на ЗППП. С результатами обращайтесь на очную консультацию к урологу-андрологу.