lesia1992 | 2014-10-31 19:03:00

вагітність

Пол: женский. Возраст: 22 года. Добрий вечір, в мене така проблема я вагітна , зараз 6 тиждень вагітності, 3 дні тому почалися коричневі виділення, в перший день, світло коричневі в дуже маленькій кількості , пішла до свого лікаря пройшла узд, мені сказали що відслойки немає, приписали заспокійливе, вчора знову ввечері пішли виділення знову мінімальні але трошки темніші, сьогодні подзвонила до лікаря призначила мені утрожестан 100 мг 1 раз на добу,.поки сходила в аптеку виділення посилилися.... що це може бути, якщо узд відслойки не показало. Дуже переживаю, це перша моя дитинка. Дякую за допоио

Ответы врачей 1

Банников Владимир Иванович
Адрес: г. Киев, Украина, Клиника «Исида IVF»
Продолжайте лечение. При усилении выделений повторно обратитесь к врачу.