katia1990 | 2014-11-04 14:25:13

Протизаплідні засоби, регуляція менструального циклу

Пол: женский. Возраст: 24 года. Добрий день. Підкажіть будь ласка. Лікар приписала Джаз плюс як протизаплідні і для регуляції менструального циклу. Після закінчення першої упаковки потрібно зразу ж приймати наступну, чи потрібно чекати наступних місячних? І чи варто робити перерву у прийомі Джаз? ( для мене це вперше, тому нехай вас не дивують мої запитання). Дуже дякую.

Ответы врачей 1

Банников Владимир Иванович
Адрес: г. Киев, Украина, Клиника «Исида IVF»
Приём Джас+ рассчитан на цикл 28 дней. После приёма первой упаковки должна начаться менструация. При задержке менструации вопрос дальнейшего приёма решается индивидуально.