Скажите пожалуйста как выгоднее поступить пойти в отпуск на 20 дней перед декретным листом. Либо...

Скажите пожалуйста как выгоднее поступить пойти в отпуск на 20 дней перед декретным листом. Либо отпуск который я не отгуляла взять после родов. При ращете декретных я много потеряю.

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно ст180 КЗпП України, у разі надання жінкам відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов’язаний за заявою жінки приєднати до неї щорічну основну і додаткову відпустки незалежно від тривалості її роботи на даному підприємстві, в установі, організації в поточному робочому році.
При цьому Ви не повинні втратити будь-яких виплат.