nella_2000 | 2014-11-07 23:30:04

торч інфекції під час вагітності

Пол: женский. Возраст: 34 года. Доброго дня! Здала аналізи на торч інфекції: цитомегаловірус 43,00 ( позитивний більше 6). В серпні минулого року антитіла до цитомегаловіруса становили більше 8 . Я так розумію, ще це не первинне зараження. Прошу прокоментувати. У мене вагітність 13 тижнів. Дуже переживаю. До лікаря через 4 дні.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Які антитіла були виявлені - Ig G? Якщо так, то переживати не слід, вони свідчать про контакт з вірусом в минулому та лікуванню не підлягають. Метод ІФА при вагітності взагалі може давати неінформативні результати.