diana22 | 2014-11-13 13:40:56

вагітність і шлунок

Пол: женский. Возраст: 22 года. доброго дня...підкажіть будь ласка...у мене десь 6 тиждень вагітності..спочатку було все норм. тепер зявився токсикоз і шлунок взагалі перестав перетравлювати їжу...що не з"їм все через декілька хвилин повертається...навіть перестав бурчати як раніше це було....підскажіть що робити...бо це жах..?????

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
В даному випадку необхідно звернутися до гінеколога. Вам призначать терапію від токсикозу. При необхідності поставлять крапельниці. нНчого не поробиш, до 12 тижнів потрібно потерпіти.