lyubov09 | 2014-11-19 14:27:04

таблетки "белара"

Пол: женский. Возраст: 32 года. Доброго дня! Мені 32 роки, жодного статевого акту не мала. Під час місячних відчуваю перший день болі, рідина виходить тянуча. Була на УЗД, яке показало, що патологій немає. Мені виписали таблетки 'белара', як сказали - для кращого самопочуття і оздоровлення вцілому, що із прийманням цих таблеток протягом року зникнуть болі під час місячних, покращиться моє жіноче здоровя та не буде рости волосся на тілі (верхня губа, обличчя, ). Скажіть, будь ласка, чи потрібно мені вживати цей препарат? Дякую за відповідь!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Любов! Це Ваша справа, приймати чи ні КОК, однак крім контрацептивного ефекту, белара володіє лікувальним і має антиандрогенні властивості, що обумовлюють косметичний ефект.